Unexpected Running

 


VYBĚHEJ SE

Dáváš přednost souvislým pohodovým výběhům různých vzdáleností? Pak tu pro tebe máme připravený trénink, při kterém zaručeně naběháš potřebné kilometry. Na své si zde přijde opravdu každý, jelikož Unexpected Running nabízí výběr rovnou ze tří variant vzdáleností: 5 km, 7-8 km a 10+ km. Všechny výběhy budou vedeny týmem zkušených trenérů, kteří tě provedou celou běžeckou jednotkou od počátečního rozcvičení po závěrečné protažení. Zaběhni si svou pětku, zdolej osmičku nebo překonej desítku – je to na tobě!
 

ZAČNI S BĚHEM

Chceš začít běhat a nevíš jak na to? Rád/a by ses dozvěděl/a více informací o běžecké technice, správném dýchání a prohloubil/a tak své znalosti v oblasti běhání? Pak je tento typ tréninku určen přímo pro tebe. Nejdříve začneme pomalým klusem/chůzí na zahřátí, budeme pokračovat rozcvičkou, běžeckou abecedou či rovinkami, abychom tvé tělo připravili na fyzickou aktivitu. Chybět nebude ani závěrečné zklidnění a protažení. To vše s individuálním přístupem našich zkušených trenérů, kteří se ti budou po celou dobu věnovat, rádi ti poradí a opraví případné chyby. Přidej se k Unexpected Running! Společně to zvládneme!
 

ZAŽIJ FARTLEK

Zpestři si svůj tréninkový program a vydej se na cestu za dobrodružstvím! Zaběhni si s Unexpected Running týmem fartlekový běh, při kterém si budeš hrát s rychlostí svého běhu, zdoláš nejeden terén a užiješ spoustu zábavy. Fartlekový běh se řadí mezi souvislé vytrvalostní tréninkové metody, které využívají střídání vložených rychlých a pomalých úseků. Počáteční rozklusání a závěrečný výklus s protažením jsou samozřejmostí. S sebou si nezapomeň dobrou náladu a úsměv. Těšíme se na tebe!
 

Závěrečný výběh

Jak jinak zakončit velkolepou běžeckou akci UNEXPECTED RUNNING, než závěrečným během FINISH RUN? Tímto všechny, kteří s námi společně běhali a pomáhali potřebným, srdečně zveme 30.5. na velkou oslavu běhu, poslední výběh, kde se společně zasmějeme, ohlédneme za uplynulým běžeckým měsícem a znovu potkáme nové přátele. Nezáleží na tom, zda jste ušli na ŽELVĚ pár set metrů, dali si s našimi šikovnými trenéry svou obvyklou pětku, překonali desítku, či objevili krásy fartlekového běhu. Přidejte se všichni! Moc rádi se s Vámi naposledy shledáme!

Výběh bude trvat klasicky jednu hodinu, můžete si vybrat ze vzdáleností cca 7 km nebo cca 4 km.
Přijďte prosím alespoň 20 minut před startem běhu, tedy v 18:00
 

DOSTAŇ SE DO TEMPA

Jsi pokročilejší běžec/běžkyně a chceš si dát do těla? Zkus náš intervalový trénink orientovaný na různá tempa běhu. Po volnějším úvodu a pořádném rozcvičení přijdou na řadu intervalové úseky různé délky a intenzity. Buď si jistý/á, že se u toho pěkně zapotíš! Na závěr doceníš volný výklus a protažení. Tým našich trenérů se postará o to, aby ti byl trénink šitý na míru. Unexpected Running ti pomůže zvládnout nástrahy tohoto typu tréninku a přeřadit na vyšší rychlost.

Trenéři: Marcel Brož  |  Tereza Janečková  |  Jan Murín  |  Alena Ulrichová  |  Jan Pernica 
 

SÍLA, RYCHLOST, VÝBUŠNOST

Věnuješ se fotbalu, basketbalu, florbalu a dalším týmovým sportům a chceš být rychlejší než soupeř? Přihlas se na tento trénink zaměřený na rozvoj silových schopností dolních končetin. Společně s našimi zkušenými trenéry zapracuješ na rychlosti, výbušnosti a dynamice. Čekají tě rovinky, kopce, odrazová cvičení či běžecká průprava na stanovištích a spousta dalších zábavných prvků včetně závěrečného výklusu a protažení. Celým tréninkem tě provede tým trenérů, kteří ti v rámci Unexpected Running zajistí dostatečný náskok!
 

TECHNICKÝ TRÉNINK S MILOŠEM ŠKORPILEM

Přijď si zaběhat s ultramaratoncem a získat cenné rady a zkušenosti od člověka, který během opravdu žije. Na tomto tréninku vypiluješ techniku běhu, můžeš si popovídat o nastavení běžeckých tréninků, vybavení i správném stravování. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý běžec, přijď si užít radost z běhu, poznat nové přátele a dozvědět se něco nového v rámci Unexpected Running.